Biz Kimiz

Biz 2005 yılında kontor ve fatura ödeme sistemleri üzerinde çalışarak tamamı manuel olan yani kontorunden fatura tahsilatına herşeyi  insan gücü ile çalışan sistemler ile bugunlere geldik.O zamanlar kontorler kartlar üzerinden yüklenıyor faturalar atmlerden. ptt üzerinden yada bankaların şubelerinden ödeniyordu.Şimdiki gibi otomatık ödeme malesef yoktu.bankalarla anlaşmada yoktu.
 
O zamanlar bu sektorde dolandırıcılık çok fazlaydı önune gelen fatura sıstemı açabılıyor hiç bir tecrübesi ve alt yapısı olmadan çalıştırabılıyordu.Şimdi ise müşteride bilinçli işleticide.
 
Zaman çok hızlı akıp geçiyordu Gözde fatura ödeme merkezi ile tanınan firmamız kısa sürede herkesin gözdesi olmuştu.O zamanlar fatura ödemelerinde sınır yoktu ptt bu işten buyuk kazanç sağlıyordu.Ve bizde bu sayede bayilerimize gece gunduz demeden hizmetimizi kusursuz sunuyor ve gun gectıkçe nufusumuzu çogaltıyorduk.
 
Burada en önemli konu ; Karşılıklı güven . sevgi ve saygıyı korumak . doğruluktan ve dürüstlükten ödün vermemekti.
 
Buradan yazarak anlatılamayacak birçok  anlarımız & anılarımız ve  birikimlerimiz yazmakla  bitmez.
 
Kısacası ; 
 
O gunden  bugune kadar gelen fırmamız  2014 yılında   ORATİS TELEKOM TİC LTD ŞTİ Ünvanını kazanıyor ve günümüze kadar bu ünvanı kullanarak. müşterilerinin ve bayilerinin gözdesi olmaya devam ediyor.
 
Kurucu : Orhan HAFİF 
 
BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ....

scroll up